položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Způsob a ceny dopravy

Pro dopravu zboží k zákazníkovi používáme expresní balíkovou službu DPD.

Při expedici obdržíte od e-shopu e-mail informující o vyřízení Vaší objednávky. Vaše zásilka bude zapsána do systému DPD a po svozu na depo (v odpoledních až večerních hodinách) obdžíte SMS zprávu s informací o čísle Vaší zásilky. Pod tímto číslem můžete sledovat pohyb Vaší zásilky v systému DPD zadáním čísla Vaší zásilky v novém okně po kliknutí    ZDE

Dopravné:
  • Při hodnotě objednaného zboží  větší    než 1.600,- Kč (včetně DPH) je dopravné  v České republice zdarma.
  • Při hodnotě objednaného zboží  menší než 1.600,- Kč (včetně DPH) je  v České republice účtováno dopravné ve výši 82,-Kč (včetně DPH) při platbě převodním příkazem (platba předem). Při platbě dobírkou účtujeme106,-Kč (včetněDPH).
  •  
  • Při odesílání zboží na adresy mimo Českou republiku je účtováno dopravné a doběrečné dle tarifů společnosti DPD. Doporučujeme se telefonicky spojit s naším e-shopem a dojednat individuální podmínky dopravy a případné slevy na dopravném.
  •  
  • Balné si BEA natur neúčtuje žádné.
Doručení balíku:

- zásilka Vám bude doručena následující pracovní den po její expedici
 
- Kurýr Vám odešle SMS přibližně 3 hodiny před předpokládaným časem doručení.
- Zásilku Vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s kurýrem). V případě nezastižení Vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě dvakrát  v následujících pracovních dnech.
- V Praze, Brně a Ostravě nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–20 hodin.
 

Převzetí a reklamace:

- Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.
 
- Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu kurýra, kurýr nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.
 
 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: BEA natur, s.r.o. Božec 42, 28127 Krakovany
Hlavní sklad: BEA natur, s.r.o. Masarykovo nám. 46, 28126 Týnec nad Labem
CenyZboží.cz      Naakup.cz

JavaScript musí být povolen