položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Pro obchodníky

10.10.2016
Jak nakupovat za velkoobchodní a individuální ceny.

Náš e-shop zásobuje také obchodníky, chovatele a jiné podniky využívající naše zboží.

Pro tyto zákazníky jsme připravili možnost nákupu našeho zboží za velkoobchodní ceny a pro význačné odběratele také za individuální ceny.

Pro zobrazování velkoobchodních cen na e-shopu a objednávání v těchto cenách je třeba učinit tyto kroky:

1. Zaregistrujte se na našem e-shopu. V registračním formuláři vyplňte jméno firmy, IČO a jste-li plátcem DPH, vyplňte i DIČ.  Vyplňte také bankovní údaje, budete-li chtít platit převodním příkazem.

Vaše firemní údaje v části "Fakturační údaje" musí souhlasit s údaji uvedenými v obchodním nebo živnostenském rejstříku.

Na příklad jste-li fyzická osoba samostatně podnikající a provozujete např. salon pro psy, ve fakturačních údajích vůbec nevyplňujte kolonku "firma" -neuvádějte jméno salonu, protože to nemáte uvedeno v živnostenském rejstříku.
Právnické osoby (as, sro, vos atd.) vyplní kolonku "firma" tak, jak ji mají uvedenu v obchodním rejstříku.
Adresa musí být uvedena podle živnostenského nebo obchodního rejstříku.

Dodací adresu můžete mít libovolnou.

Fyzickým osobám samostatně podnikajícím doporučujeme vyplnit doručovací adresu, i když je stejná jako fakturační. V kolonce "firma" vyplňte název zařízení, které provozujete (např. jméno salonu pro psy).


 Odhlašte se z našeho e-shopu. K tomu použijte tlačítko "Odhlášení" v horní liště e-shopu.

O úspěšné registraci budete informováni e-mailem (generuje e-mailový automat).  V tuto chvíli máte ještě stále ceny pro koncové zákazníky (maloobchodní ceny).

2. Vyčkejte na další e-mailovou zprávu, kde Vás budeme informovat o ověření Vaší firmy v systému ARES - obchodní a živnostenský rejstřík. Ověření provádíme ručně nejdéle do následujícího pracovního dne. O úspěšném ověření Vaší firmy budete informováni e-mailem, který Vás bude informovat o nastavení velkoobchodních cen na e-shopu, VIP zákazníkům bude nastaven individuální ceník.

3. Přihlašte se do našeho e-shopu. K tomu použijte tlačítko "Můj účet" v horní liště e-shopu. Od této chvíle se Vám budou zobrazovat velkoobchodní respektive individuální ceny. Tyto ceny také budou vstupovat do Vašich objednávek.

4. Nákup uskutečníte běžným způsobem jako registrovaní zákazníci - postup popsán v článku JAK NAKUPOVAT.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: BEA natur, s.r.o. Božec 42, 28127 Krakovany
Hlavní sklad: BEA natur, s.r.o. Masarykovo nám. 46, 28126 Týnec nad Labem
CenyZboží.cz      Naakup.cz

JavaScript musí být povolen