položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Foresto 70 antiparazit. obojek pro psy

1087Kód:
4007221037880EAN:

Frontline

Výrobce:
3-5 dnůDostupnost:
633,06  / ksCena bez DPH:
766,00  / ksCena s DPH:
Množství:
ks Hlídat zboží na pokles ceny
Foresto 70 antiparazit.  obojek pro psy

Popis: Foresto 70 antiparazit. obojek pro psy

Foresto 70 je velmi účinný antiparazitní obojek vhodný pro větší psy- nad 8 Kg váhy

Výhodou antiparazitního obojku pro psy Foresto 70 je nejen absence pachu, ale i účinnost po dobu osmi měsíců, tedy po celou letní sezónu, a také i pomalé uvolňování účinné látky, což méně zatěžuje organismus.

Po aplikaci zvíře 3 dny nekoupejte, aby mohl obojek správně začít fungovat, po této době již koupání ani déšť nevadí. Obojek Foresto 70 má šedou barvu.

Návod: Obojek Foresto 70 vyjměte z ochranného sáčku těsně před nasazením. Obojek rozviňte a odstraňte případné kousky plastových spojek. Nasaďte obojek zvířeti na krk tak, aby nebyl příliš utažený (při správném nasazení lze pod obojek vsunout 2 prsty). Volný konec obojku protáhněte poutkem a odstřihněte přesahující část ve vzdálenosti 2 cm za poutkem. Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců. Pravidelně kontrolujte, zda je obojek správně utažen. Pokud je to nutné, zvláště u rychle rostoucích štěňat, povolte ho. Tento obojek je vybaven bezpečnostním zámkem. Pokud ve vzácných případech dojde k zachycení zvířete za obojek, je zvíře schopno obojek rozšířit a uvolnit se vlastními silami.

Upozornění: Foresto 70 obojek pro psy nepoužívejte u štěňat do věku 7 týdnů! Nepoužívat v případě známé přecitlivělosti na léčivé nebo pomocné látky. Není vhodné používat na březí nebo kojící zvířata. Stejně jako u ostatních veterinárních léčivých přípravků nedovolte dětem hrát si s obojkem nebo ho strkat do úst. Zvířatům, která nosí tento obojek, by nemělo být dovoleno spát společně v posteli se svými majiteli, zvláště pak ne s dětmi.

Léčivá látka: Imidaclopridum a Flumethrinum
Délka obojku: 70 cm

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: BEA natur, s.r.o. Božec 42, 28127 Krakovany
Hlavní sklad: BEA natur, s.r.o. Masarykovo nám. 46, 28126 Týnec nad Labem
CenyZboží.cz      Naakup.cz

JavaScript musí být povolen