položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Andis Emulze na čištění stříhacích nožů 488ml

0132Kód:
040102125706EAN:

ANDIS

Výrobce:
sklademDostupnost:
225,62  / ksCena bez DPH:
273,00  / ksCena s DPH:
Množství:
ks Hlídat zboží na pokles ceny
Andis Emulze na čištění stříhacích nožů 488ml

Popis: Andis Emulze na čištění stříhacích nožů 488ml

Čistící roztok k proplachování stříhacích nožů k elekrickým nůžkám. Výrazně prodlužuje dobu mezi broušeními, dokonale čistí.
Používá se v průběhu a po skončení práce. Roztok vyplaví veškerou nečistotu mezi třecími plochami- srst, nečistoty, prach, písek.
V případě stříhání udržovaných psů stačí propláchnout po skončení pracovního dne. Pokud stříháme znečištěné zvíře, doporučujeme propláchnout po každém použití- nože proplachovat za chodu strojku několik vteřin.
Nenamáčejte celý srříhací nůž! Ponořte do roztoku jen stříhací ( třecí) plochu , - nože zůstanou čisté pro další použití. Není nutno osušovat, stačí otřít suchým hadříkem.
7 v 1- čistí, maže, desinfikuje, konzervuje-zabraňuje korozi, odplavuje chlupy, prach, špínu, obsahuje vitamín E, který působí a slouží jako chladivo.
V praktické nádobce se širokým hrdlem, možno proplachovat přímo v nádobce. Prach, písek a chlupy se po použití usadí na dně nádobky a emulze zůstává dále čistá pro další použití.

Stříhací nože jsou při pravidelném používání tohoto proplachovacího oleje déle ostré. Olej výrazně prodlužuje životnost stříhacích nožů a prodlužuje periodu mezi broušeními.


FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: BEA natur, s.r.o. Božec 42, 28127 Krakovany
Hlavní sklad: BEA natur, s.r.o. Masarykovo nám. 46, 28126 Týnec nad Labem
CenyZboží.cz      Naakup.cz

JavaScript musí být povolen